لوله کشی توکار

بی تولز

لوله کشی توکار
لوله کشی توکار

شاید به این سوال رسیدیم که چرا لوله کشی تو کار برای وسایل سرمایشی بهتر است ؟

همان گونه که می دانید یکی از مهم ترین وسایل سرمایشی که هر کسی که این مطلب را می خواند جذب می کند کولرگازی است .

لوله کشی این وسیله با لوله کشی فاضلاب و یا لوله کشی آب سرد و گرم ساختمان منفاوت است و ممکن است این لوله ها توسط لوله کش آب و فاضلاب انجام نشود و باید از متخصص آن برای لوله کشی این دستگاه استفاده کنیم . اجرای لوله کشی توکار در این دستگاه هم برای ساختمان های نوساز و هم برای ساختمان های قدیمی امکان پذیر است با این تفاوت که در ساختمان های قدیمی نیاز به تخرییب و لوله کشی هزینه های اجرا را تا حدود زیادی تحت الشعاع قرار می دهد . از مهم ترین مسائل که باید به آن اشاره کنیم این است که کولرگازی وایت وستینگ هاوس یکی از وسایلی می باشد که می تواند به راحتی می توانیم آن ها را نصب کنیم .

کولرگازی

معمولا لوله کشی برای این دستگاه دو تکه که دارای یک پنل داخلی و یک پنل خارجی هستند مورد استفاده می باشد . در واقع این لوله ها هستند که ارتباط بین پنل داخلی و پنل خارجی برقرار می کنند . استفاده از لوله کشی توکار برای کولرهای دوتکه و یا اسپلیت به دلیل اینکه سر و صدای کمتری تولید می کنند و فضای کمتری اشغال می کنند و همچنین به دلیل زیباتر بودن و مصرف برق کم تر و به خصوص به دلیل اینکه این دستگاه بیشتر خواهان دارند انجام می شود .

پس تا اینجا فهمیدیم که ایین گونه مسائل بیشتر برای کولرگازی دیواری مورد استفاده قرار می گیرد .

در آخر می خواهیم به جنس این لوله اشاره کنیم . بیشتر این لوله ها از جنس مسی بوده یعنی مقاومت بالایی دارد . که می توانیم به راحتی آن را تعمیر یاجوشکازی کنیم و مدت زمان طولانی می توانیم از آن استفاده کنیم .در پایان به این نکته باید اشاره کنیم که این لوله ها باید عایق شوند . تا از آسیب ها حفظ بمانند .