کولرگازی میتسوبیشی بهتر است یا وایت وستینگ هاوس

بی تولز

کولرگازی میتسوبیشی بهتر است یا وایت وستینگ هاوس
کولرگازی میتسوبیشی بهتر است یا وایت وستینگ هاوس

شرکت های میتسوبیشی و وایت وستینگ هاوس ، دو رقیب سرسخت در زمینه تولید انواع کولر های گازی هستند که کارکرد و عملکرد آنها به طور کلی یکسان بوده و در جزئیات باهم تفاوت های بسیاری دارند .

وایت وستینگ هاوس برندی کمتر شناخته شده نسبت به میتسوبیشی بوده که این آمار طبق بازار ایران می‌باشد ، اما به طور کلی در بازار جهانی شرکت وایت وستینگ هاوس نیز در رقابت تنگانگ با برند میتسوبیشی است .

همانطور که در بالا اشاره کردیم آنها کولرگازی وایت وستینگ هاوس یا میتسوبیشی به طور کلی عملکرد یکسانی دارند ، یعنی اینکه هوای سرد و بعضا در صورت وجود توانایی تولید هوای گرم دارند و از کمپرسور های یکسان روتاری ، اسکرول یا پیستونی بهره مند هستند که هرکدام از این کمپرسور ها باتوجه به منطقه انتخاب شده تا بهترین بازدهی را کاربر دریافت نماید .

کولرگازی میتسوبیشی از عملکرد بهینه تری نسبت به وایت وستینگ هاوس بهره مند است ، چراکه این کمپانی به جای تمرکز روی ظاهر و قدرت دستگاه بیشتر تمرکز خود را روی بهینه سازی کولرگازی خود گذاشته است و اگر دقت کنید تمامی مدل های جدیدی که این کمپانی ارائه کرده است مجهز به فناوری اینورتر می‌باشند ، اما همانطور که گفتیم وایت وستینگ هاوس روی قدرت دستگاه های خود وقت بیشتری را گذاشته است که بدین ترتیب محصولات این کمپانی نسبت به میتسوبیشی از قدرت بیشتری بهره مند بوده و از قدرت پرتاب باد بالایی بهره مند هستند به همین خاطر است که در ظرفیت بالا محصولات وایت وستینگ هاوس از نظر قدرت نسبت به میتسوبیشی برتری بیشتری دارد ، اما توجه کنید که میزان مصرف انرژی دستگاهی که تهیه می‌کنید چه میزان بوده و آیا برای شما کاربرد دارد یا خیر ؟

کولرگازی

به طور کلی نمیتوان گفت که وایت وستینگ هاوس بهتر است یا میتسوبیشی ! اما میتوان انتخاب مناسبی نسبت به شرایط خود داشته باشید که برای دریافت راهنمایی های بیشتر به شما توصیه می‌کنیم به وب سایت لواخ (فروشگاه لوازم خانگی) مراجعه کرده یا با کارشناسان و مشاوران ما تماس حاصل فرمایید .