خرید ماشین ظرفشویی جدید

بی تولز

خرید ماشین ظرفشویی جدید
خرید ماشین ظرفشویی جدید

ماشین ظرف شویی

دی واش بزرگترین مرجع آنلاین فروش ماشین ظرفشویی در ایران

تنها با چند کلیک کالای خود را با کم ترین تعرفه ممکن خریداری نمایید و ان را درب منزل تحویل بگیرید

ظرفشویی بسیار کار آمد میباشد و با صدای کمی که ایجاد میکند مزاحمتی در طول مهمانی های شما و در طول عملیات شستشو برای شما ایجاد نخواهد کرد.از دیگر مزایای دستگاه این است که به هنگام شست شوی ظرف و ظروف نیاز به آب بسیار کمی دارد و همین امر باعث میشود که در مصرف آب صرفه جویی شود و آب هدر نرود.

ماشین ظرفشویی بوش به 8 برنامه شستشو مجهز می باشد گه شامل شستشوی قوی با دمای 70 درجه ، که در جهت کاهش مصرف انرژی و آب میباشد و شستشو سریع انجام میگیرد که در دمای 50 درجه صورت میگیرد.

این دستگاه دارای سیستم EmotionLight میباشد که هنگام بارگیری و تخلیه دستگاه دو چراغ پر نور و قوی LED روشن میشود که به شما نشان میدهد که ظروف به چه صورت شست و شو شده اند.

یکی دیگر از سیستم های هوشمند این ماشین ظرفشویی سیستم محافظ ظروف شیشه ای میباشد که به شما اجازه میدهد لیوان هایی که بزرگ هستن و یا بطری های شیشه ای و حتی گلدان را در سبد پایین دستگاه جای دهید. همچنین این دستگاه با بهره از سیستم AquaStop شما در برابر آسیب های احتمالی محافظت میکند به طوری که هرگاه در سیستم توسط سنسور های دستگاه نشتی آب دیده شد این سیستم ، ورودی آب به دستگاه را قطع نموده و مانع نشت آب میشود

نوعی از این دستگاه با بدنه سفید رنگ استیل ضد زنگ همراه با انبوهی از برنامه های شستشوی مختلف در بازار جهانی تولید و روانه بازار شده است . نمایشگر LED باریک مشکلی رنگی که در قسمت بالایی این دستگاه ها قرار گرفته است تمامی اطلاعات شستشو و وضعیت را نشان داده و کاربر با یک نگاه متوجه کلیات می‌شود . این شرکت با بکار گیری برنامه های شستشوی متفاوت در این دستگاه توانسته این امکان رو به کاربران خود بدهد تا بتوانند هر نوع ظروفی فرقی نمیکند چینی ، کریستالی و . . . را داخل دستگاه قرار داده و با فعال کردن برنامه های شستشوی مختلف ظروف را به بهترین روش ممکن مورد شستشو قرار دهد ، به همین خاطر فروش ماشین ظرفشویی ال جی در اوایل مقدار قابل توجهی بوده و کاربران زیادی را مجذوب خود کرد . قابلیت extra hot موجود در این دستگاه سبب شده که ظروف حساسی مثل شیشه شیر یاهر چیز دیگری که نیاز به شستشوی بادقتی دارند و می‌بایست باکتری های موجود در آنها از بین بروند را به راحتی مورد شستشو قرار دهد چراکه با فعال کردن این گزینه این ماشین ظرفشویی ال جی با آب بسیار داغ بدون اینکه آسیبی به ظرف ها برساند مورد شستشو قرار داده و تمامی میکروب های موجود در آنها را نابود می‌کند . این ماشین ظرفشویی 14 نفره با ظرفیت بالایی که دارد توانسته ظرف های زیادی را در خود جای دهد و به کمک تکنولوژی های روز دنیا از میزان مصرف آب و برق بسیار پایینی برخوردار بوده و به طور کلی یک دستگاه کاملا مناسب برای خانواده های پرجمعیتی است که به صرفه جویی بهینه انرژی اهمیت می‌دهند .

جهت تهیه این محصولات در برندهای مختلف , رنگ بندی ها و ظرفیت های گوناگون با ما در ارتباط باشید....